Fatih Üniversitesi “Bugün TV” Ziyareti

Fatih üniversitesi “markalı kariyer” dersleri bünyesinde “Kanaltürk” “Bugün TV” ve “Bugün” gazetesini ziyaret etme fırsatı bulduk.
Bize bu fırsatı sunan, başta Deniz hocamız “Deniz Ergürel” olmak üzere.

Bugün bulunduğu önemli noktayı muhabirlikten gelen sağlam bir altyapısının olmasına bağlayan. “Tarafsız habercilik” ilkesini benimseyen, haberlerin hem sunumunu hemde editörlüğünü üstlenen; Nitelikli haber sunma ve bulmanın inceliklerini dinlediğimiz “Turan görüryılmaz’a”

Bulunduğumuz süre boyunca bizimle yakından ilgilenen, 18 yıllık bilgi ve tecrübesini bize samimiyetle aktaran, mesleğin zorluk ve güzelliklerini harmanlayıp bizlere bilgi olarak sunan; Doğallığıyla, canlı yayında ve TV arkasında tanıma fırsatı bulduğumuz “Erkan Akkuş’a”

Öğle yemeği yerken, twitter başında yakalama fırsatı bulduğumuz; Gelişen ve değişen “Yeni medya” ve “sosyal ağ” ların önemi hakkında fikirlerini dinlediğimiz.
Küçük yaşlarda başlayan siyaset tutkusu’nun onu nasıl başarıya ulaştırdığının keyifli hikayesini dinlerken; bu yoğunluk içinde iş ve aile yaşamını nasıl dengede tutmak gerektiğinin ipuçlarını ve mesleğin gerekliliklerinden bilgiler edindiğimiz “Tarık Toros’a”

Sabır ve samimiyetleri ile sorularımızı cevaplayan yönetmen, koordinotör. Editör, yazı işleri müdürü, reji1, reji 2, reji 3 ve tüm “Bugün TV” çalışanlarına tekrardan Teşekkür ederiz.

          image

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s